єДопомога
Ми почали співпрацю з державною платформою на базі Міністерства соціальної політики, щоб допомогти тим, хто постраждав від російської агресії. З наших складів відправляється гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни, товарів для дітей по запитам з платформи єДопомога.
NFT колекції
Наша команда розробила 2 NFT колекції для збору коштів на підтримку української армії. «True Victory» — це перша крафтова NFT колекція присвячена нинішнім військовим подіям. Вона була створена талановитими українськими художниками в результаті натхнення хоробрими українськими людьми.«The End of Russian Empire» — це друга NFT колекція присвячена острову Зміїний та його захисникам. Ця колекція демонструє військові злочини російських військових та Володимира Путіна.

theendofempire.com
Прихисток
Наша організація отримала офіційний запит від Лубенської міської ради (Полтавська область) з проханням забезпечити всім необхідним для проживання прихисток на 480 осіб.Нами було організовано збір коштів на закупку всього необхідного згідно наданого переліку від Лубенської міської ради. Ми забезпечили присхисток на 480 осіб ліжками, матрацами, подушками, ковдрами, тумбами, продуктами харчування, засобами гігієни та домашніми аптечками.
Придбання карети швидкої допомоги
Ми придбали карету швидкої допомоги для экстренного перевезення важкохворих цивільних осіб та військових з пораненнями. Карета швидкої допомоги вже знаходиться в державному медичному закладі. До фінансування долучились:One Small Planet Fund - Американський фонд за координації Brad Smith.Євген Кондаков - наш друг та партнер фонду.
Брати наши менши
Як і люди, тварини також знаходяться у стресовому стані через війну, особливо ті, що були на окупованих територіях.Тому коли до нас звернулись по допомогу, наша команда не змогла стояти осторонь і допомогла притулку в якому було більше 2000 тварин з різних куточків країни:
1600 собак
400 котів
9 коней
1 поні
2 кози
Великдень
Великдень - це велике свято. Традиційно, це день миру, який зустрічають сім'єю. На жаль, миру ще немає, проте святкувати потрібно. Наш фонд вирішив спекти паски та роздати їх тим людям, які потребували підтримку у цей скрутний час.Разом з партнерами ми спекли та роздали 1800 пасок до Великодня.Ми передали пасочки та крашанки військовим, лікарням, літнім людям та мешканцям Київської області, які перебували в окупації.Цей проєкт був втілений разом з благодійною організацією “Життєлюб”.
З рук в руки
З рук в руки - окремий напрямок роботи нашого фонду, в рамках якого ми надаємо точкову допомогу. Ми забезпечуємо переселенців їжею, дитячим харчуванням, медикаментами та іншими речами першої необхідності. До нас звертаються люди з усієї України.

Проекти:

єДопомога
NFT колекції
Прихисток
Придбання карети швидкої допомоги
Брати наши менши
Великдень
З рук в руки